Dětský pokoj amfora – alabastr/dub zlatý

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytek je vyroben z lamina (korpusy)... více informací »
Dětský pokoj amfora - alabastr/dub zlatý
Značka: LB
34 094 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytek je vyroben z lamina (korpusy) a MDF (čílka šuplíků a dveří). Na nábytku převládá barva alabastr (béžová/krémová), která je oživená o desky v dekoru dub zlatý. Díky této barevné kombinaci má nábytek jemný a decentní nádech. Nohy jsou zdobně vytvarované, připomínající zámecký styl a úchytky jsou kovové s bronzovým nádechem.

 

Součástí dětského pokoje je postel, jejíž ložná plocha je 90x200cm. Výrazným prvkem této postele je vysoké čelo. Postel se dodává s roštem, ale matraci je nutné dokoupit. V souvisejících produktech naleznete doporučené varianty matrací. Noční stolek má dvě zásuvky. Dvoudveřová skříň je uvnitř vybavena na jedné straně policovou částí a na druhé straně je horní police s tyčí na šaty. Psací stůl má dva šuplíky na kuličkovém vedení a nad šuplíky je otevřený prostor pro uložení libovolných věcí. Stůl je možné smontovat v levém nebo pravém provedení. Na zeď se věší závěsná…