Dívčí pokoj betty – bílá/růžová

Nábytek z kolekce Betty se nese v rustikálním duchu a potěší každou romantickou duši. Díky praktické bílé barvě s růžovými detaily je nábytek... více informací »
Dívčí pokoj betty - bílá/růžová
Značka: CLK
20 517 Kč21 597 Kč Sleva -5%
Ověřit dostupnost
Nábytek z kolekce Betty se nese v rustikálním duchu a potěší každou romantickou duši. Díky praktické bílé barvě s růžovými detaily je nábytek...

Nábytek z kolekce Betty se nese v rustikálním duchu a potěší každou romantickou duši. Díky praktické bílé barvě s růžovými detaily je nábytek lehce kombinovatelný a skvěle padne do jakkoli barevné místnosti. Nábytek působí velmi nadčasovým, elegantním, a přesto jednoduchým stylem. V pokoji najdete dětskou postel, noční stolek, psací stůl s nástavcem a třídveřovou šatní skříň.

Ložná plocha postele je 100x200cm a její součástí je kvalitní deskový rošt, avšak matrace není zahrnuta v ceně. Z našeho sortimentu můžeme doporučit matrace Air Mono nebo Colette o rozměru 100x200cm, které naleznete níže v souvisejících produktech. Vedle postele se bude báječně vyjímat noční stolek, který nabízí dvě zásuvky. Psací stůl poskytuje dostatečně velkou pracovní plochu a úložný prostor najdete ve dvou zásuvkách, jedněch dvířkách a polici na zadní desce stolu. Za dvířky se nachází jedna police. Stůl je doplněn o malý nástavec, který rozšiřuje jeho úložné a odkládací prostory. Součástí stolu…

Nejprodávanější produkt Dívčí pokoj betty - bílá/růžová s osvědčenou značkou CLK snadno naleznete v aktuální nabídce za extra cenu! Pouze nyní za 20 517 Kč.