Ložnice Lazio 2 dub sonoma

  Velmi moderní ložnicová sestava Obývací stěnu dodáváme v dekoru dub sonoma  Postel včetně roštu Cena nezahrnuje matraci, lze... více informací »
Ložnice Lazio 2 dub sonoma
Značka: JRK
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Velmi moderní ložnicová sestava Obývací stěnu dodáváme v dekoru dub sonoma  Postel včetně roštu Cena nezahrnuje matraci, lze...

 

Velmi moderní ložnicová sestava
Obývací stěnu dodáváme v dekoru dub sonoma 
Postel včetně roštu
Cena nezahrnuje matraci, lze dokoupit 
Dodáváme jako celou sestavu nebo i jednotlivé elementy 
Kompletní nabídku všech elementů naleznete v naší nabídce níže
Sestava zahrnuje elementy: 1, 23, 21, 21, 20 a 13 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Viz. jednotlivé elementy níže
 
LOŽNICE LAZIO 2
Zařizujete ložnici? Nevíte si rady? Ložnice Lazio splní všechna vaše očekávání! Je elegantní, nadčasová a nabízí dostatek úložných ploch. Světlé barevné provedení dodá vaší ložnici svěžest a prostornost. Své rozečtené knížky budete mít na nočním stolku vždy po ruce a do šatní skříně se pohodlně vejde celá garderoba. 
 
Kvalitní postel a matrace jsou základem zdravého spánku, důležité je ovšem i prostředí, ve kterém spíte, proto jsme pro vás připravili tuto ložnici. Ložnice je velmi kvalitní a originálně vyrobená, proto vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Tato sestava je dostupná opravdu všem! Můžete zakoupit celou sestavu jako na fotografii nebo ijednotlivé elementy. Pokud si z nabídky nevyberete, nabízíme i samostatně skříně, komody, noční stolky, postele a další ložnicové doplňky. Udělejte si radost snadným nákupem ložnice za zvýhodněnou cenu!
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Unikátní a žádaný produkt Ložnice Lazio 2 dub sonoma od přední značky JRK seženete tady teď za outletovou cenu! Výhodně teď u nás za 19 999 Kč.