Komoda Cirila 47 Dub Samdal/Bílý lesk

Moderní komoda Cirila Dodáváme v dekoru Dub Samdal/Bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu  systém otevírání push to... více informací »
Komoda Cirila 47 Dub Samdal/Bílý lesk
Značka: IMS
6 419 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Cirila Dodáváme v dekoru Dub Samdal/Bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu  systém otevírání push to...

Moderní komoda Cirila
Dodáváme v dekoru Dub Samdal/Bílý lesk
Nábytek je dodáván v demontu 
systém otevírání push to open

 
Parametry: 
šířka x výška x hloubka
180x86x40cm
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Cirila bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Cirila si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
 
Často hledaný produkt Komoda Cirila 47 Dub Samdal/Bílý lze získat mimo jiné tu na našem webu ve známé sekci obývací pokoj. Nyní si můžete vybrat nové kousky ve zmíněné kategorii snadno online! Přední výrobce IMS vás obohatí o špičkový sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. U nás nabízíme více, mrkněte také na další prověřené produkty od dodavatele IMS. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný kus Komoda Cirila 47 Dub Samdal/Bílý lesk od top výrobce IMS máte možnost dostat teď trvale výhodně. Na našich stránkách za 6 419 Kč.