Moderní ložnice Ghost bílá/dub craft zlatý

Moderní postel Ghost Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý ABS hrany  Nábytek je dodáván v demontu systém otevírání push to open součástí... více informací »
Moderní ložnice Ghost bílá/dub craft zlatý
Značka: LAS
32 889 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní postel Ghost Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý ABS hrany  Nábytek je dodáván v demontu systém otevírání push to open součástí...

Moderní postel Ghost
Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý
ABS hrany 
Nábytek je dodáván v demontu
systém otevírání push to open
součástí postele jsou noční stolky + led osvětlení
rošt a matrace, nejsou součástí
včetně úložného prostoru

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
261,2×101,6,5×218,2cm 
ložná plocha 160x200cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 
Oblíbený produkt Moderní ložnice Ghost bílá/dub pořídíte aktuálně tu na našem webu v populární sekci 160x200cm! Nyní si můžete koupit další produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu! To není vše, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů značky LAS. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kus Moderní ložnice Ghost bílá/dub craft zlatý od výrobce se zárukou kvality LAS získáte online za výborné peníze. Nabídka od 32 889 Kč.