Moderní obývací stěna Nathan B, Bílý/Dub Flagstaff – Bílý lesk

Moderní obývací stěna Nathan Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff - Bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu  Krásná obývací stěna za TOP... více informací »
Moderní obývací stěna Nathan B
Značka: IMS
15 193 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní obývací stěna Nathan Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff - Bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu  Krásná obývací stěna za TOP...

Moderní obývací stěna Nathan
Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff – Bílý lesk
Nábytek je dodáván v demontu 
Krásná obývací stěna za TOP cenu!

 
Parametry: 
Sestava se skládá z následujících dílů:
vitrína 72/190/36cm
tv stolek 198/59/41cm
regál 35/131/25cm
police 149/30/23cm
konferenční stolek 110/42/60
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Nathan bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Xena si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. 
 
  Tento výjimečný produkt Moderní obývací stěna Nathan B, Bílý/Dub Flagstaff je k dispozici již dnes tu na našem webu v kategorii obývací pokoj. Nyní získáte akční produkty ze zmíněné kategorie za výborné peníze. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od dodavatele IMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Moderní obývací stěna Nathan B, Bílý/Dub Flagstaff - Bílý lesk od odblíbeného výrobce IMS snadno můžete pořídit teď výhodně! Akční cena od 15 193 Kč.