Konferenční stolek Cirila Dub Samdal/Bílý lesk

Moderní konferenční  stolek Cirila Dodáváme v dekoru Dub Samdal/Bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu  výsuvná funkce nábytku na šířku 153... více informací »
Konferenční stolek Cirila Dub Samdal/Bílý lesk
Značka: IMS
5 028 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní konferenční  stolek Cirila Dodáváme v dekoru Dub Samdal/Bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu  výsuvná funkce nábytku na šířku 153...

Moderní konferenční  stolek Cirila
Dodáváme v dekoru Dub Samdal/Bílý lesk
Nábytek je dodáván v demontu 
výsuvná funkce nábytku na šířku 153 cm
systém otevírání push to open

 
Parametry: 
šířka x výška x hloubka
120-153x43x60cm
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Cirila bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Cirila si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
 

Akční produkt Konferenční stolek Cirila Dub Samdal/Bílý lesk od společnosti IMS najdete aktuálně extra výhodně. V akci od 5 028 Kč.