Postel Pikao dub artisan/ šedá

Moderní postel Pikao  Dodáváme v dekoru dub artisan/ šedá Nábytek je dodáván v demontu kvalitní lamino MDF lamino - jedná se o dřevotřísku na... více informací »
Postel Pikao  dub artisan/ šedá
Značka: LAS
5 979 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní postel Pikao  Dodáváme v dekoru dub artisan/ šedá Nábytek je dodáván v demontu kvalitní lamino MDF lamino - jedná se o dřevotřísku na...

Moderní postel Pikao 
Dodáváme v dekoru dub artisan/ šedá
Nábytek je dodáván v demontu
kvalitní lamino MDF
lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti.
povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu
hrany jsou zakončeny ABS lištou
postel je včetně úložného prostoru
rošt ani matrace, nejsou součástí postele

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
97,6×82,5x208cm
 
Oblíbený produkt můžete najít v pohodě tu na našem webu v populární kategorii dětské pokoje. Nyní můžete získat ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete další prověřené kousky od výrobce LAS. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený kus Postel Pikao dub artisan/ šedá od známého dodavatele LAS lze nakoupit aktuálně za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte za 5 979 Kč.