Komoda Enos TK4D zelená

Moderní komoda Enos TK4D  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: zelená  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Komoda Enos TK4D zelená
Značka: GIB
2 547 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Enos TK4D  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: zelená  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Moderní komoda Enos TK4D 
Dodáváme v dekoru dub santana 
Dodatky v dekoru: zelená 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
90x93x40cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Oblíbený produkt máte možnost dostat nyní tady na našich stránkách v oblíbené kategorii dětské komody! Nyní pořídíte parádní kusy ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu!

Tento designový výrobek Komoda Enos TK4D zelená od dodavatele kvalitních produktů GIB můžete nakoupit momentálně extra se slevou! Akční cena od 2 547 Kč.