Regál Enos TR80 modrý

Moderní regál Enos TR80  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: modrá Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Regál Enos TR80 modrý
Značka: GIB
3 474 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní regál Enos TR80  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: modrá Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Moderní regál Enos TR80 
Dodáváme v dekoru dub santana 
Dodatky v dekoru: modrá
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80x193x40cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento kvalitní a žádaný výrobek Regál Enos TR80 modrý je k sehnání teď tu na našich stránkách umístěný v rubrice dětské regály! Nyní najdete podobné produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu! Oblíbená značka GIB pro své zákazníky prodává vynikající sortiment Podívejte se sami!

Tento zlevněný produkt Regál Enos TR80 modrý od odblíbeného výrobce GIB máte možnost najít v aktuální nabídce ve výprodejové akci! Cena od 3 474 Kč.