Noční stolek Enos modrý

Moderní noční stolek Enos Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: modrá Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Noční stolek Enos modrý
Značka: GIB
1 157 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní noční stolek Enos Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: modrá Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Moderní noční stolek Enos
Dodáváme v dekoru dub santana 
Dodatky v dekoru: modrá
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
50x45x35cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Exkluzivní produkt máte možnost nakoupit bez problémů na našich stránkách v oblíbené sekci noční stolky. Mrkněte na nové produkty z této známé kategorie za akční cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také další vybrané produkty od dodavatele GIB. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce GIB svým zákazníkům dodává skvělé zboží.

Levný výrobek Noční stolek Enos modrý od spolehlivé značky GIB můžete dostat v naší online nabídce za výborné peníze! Cena již od 1 157 Kč.