Komoda Enos TK5SZ zelená

Moderní komoda Enos K5SZ  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: zelená  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Komoda Enos TK5SZ zelená
Značka: GIB
2 547 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Enos K5SZ  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: zelená  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Moderní komoda Enos K5SZ 
Dodáváme v dekoru dub santana 
Dodatky v dekoru: zelená 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
50x120x40cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Zlevněný produkt Komoda Enos TK5SZ zelená můžete nakoupit lehce tady na stránkách v populární rubrice dětské komody. Prozkoumejte oblíbené produkty z této sekce za nejlepší ceny. Oblíbený výrobce GIB pro své zákazníky poskytuje kvalitní výrobky. Přesvědčte se! Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce GIB. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Komoda Enos TK5SZ zelená od dodavatele zboží GIB je k získání zde extra výhodně. Stojí teď u nás 2 547 Kč.