Kvalitní box spring postel Erika 180×200, šedá Monolith

Moderní box spring postel Erika  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Kvalitní box spring postel Erika 180x200
Značka: WSL
21 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní box spring postel Erika  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

Moderní box spring postel Erika 
Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Postel je dodávána včetně matrací 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
188x213x107cm 
Ložná plocha: 180x200cm Ve slevě tento produkt Kvalitní box spring postel Erika máte možnost najít bezprostředně tady a teď na našem webu v sekci boxsprings postele! Mrkněte na akční produkty ve zmiňované sekci za báječnou cenu!

Designový produkt Kvalitní box spring postel Erika 180x200, šedá Monolith od dodavatele kvalitních produktů WSL pohodlně získáte právě teď u nás za parádní cenu! V současnosti za 21 999 Kč.