Designová sedačka Adina 2+1, modrá Eureka

  Moderní sedačka  Cena je platná pro potah na fotografii  Kvalitní žinilková látka Eureka - příjemná na dotek a odolná plyšová látka.... více informací »
Designová sedačka Adina 2+1
Značka: GIB
13 799 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní sedačka  Cena je platná pro potah na fotografii  Kvalitní žinilková látka Eureka - příjemná na dotek a odolná plyšová látka....

 

Moderní sedačka 
Cena je platná pro potah na fotografii 

Kvalitní žinilková látka Eureka – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Eureka je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Krásná pohovka nyní v cenové akci!
Jádro vyplněno pružinami + PUR pěnou 

 
Parametry  (Š x V x H)
Pohovka: 155x78x83cm 
Křeslo: 87x78x78cm 

 
  Výjimečný produkt Designová sedačka Adina 2+1, modrá Eureka pořídíte mimo jiné tady na stránkách ve známé rubrice sedačky 12 – 20 tis. kč. Máme pro vás akční produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny! Tato značka GIB pro své zákazníky prodává špičkové výrobky. Udělejte radost sami sobě. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další prověřené kousky od značky GIB. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Žádaný kus Designová sedačka Adina 2+1, modrá Eureka od společnosti s dlouholetou tradicí GIB můžete najít tady teď ve slevě! Nyní za akční cenu 13 799 Kč.