Čalouněná postel Fernando 180x200cm

Moderní čalouněná postel Rošt je součástí postele Velký úložný prostor  V potahu Woolly       Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Čalouněná postel Fernando 180x200cm
Značka: LWM
14 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní čalouněná postel Rošt je součástí postele Velký úložný prostor  V potahu Woolly       Parametry: (šířka x výška x...

Moderní čalouněná postel
Rošt je součástí postele
Velký úložný prostor 
V potahu Woolly
 
 
 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
183x110x210cm

 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě. Unikátní a oblíbený produkt můžete najít ještě na stránkách umístěný v rubrice postele čalouněné! Nyní si můžete vybrat ještě podobné kusy z této oblíbené sekce za báječnou cenu! Značka LWM pro své zákazníky dodává špičkové zboží Vždyť to vidíte sami.

Tento unikátní výrobek Čalouněná postel Fernando 180x200cm od našeho známého výrobce LWM pohodlně seženete u nás právě za parádní cenu! Právě nyní za 14 999 Kč.