Regál Nathan Bílý/Dub Flagstaff – Bílý lesk

Moderní regál Nathan Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff - Bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu    Parametry:   72/148/36cm     V... více informací »
Regál Nathan Bílý/Dub Flagstaff - Bílý lesk
Značka: IMS
4 172 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní regál Nathan Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff - Bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu    Parametry:   72/148/36cm     V...

Moderní regál Nathan
Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff – Bílý lesk
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: 
 72/148/36cm
 
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Nathan bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Nathan si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 Tento neodolatelný produkt Regál Nathan Bílý/Dub Flagstaff – Bílý lesk máte možnost najít snadno na našem webu ve známé rubrice obývací pokoj! Připravili jsme akční zboží z této oblíbené sekce za parádní cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka IMS pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní produkty Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další skvělé zboží od výrobce IMS. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kus Regál Nathan Bílý/Dub Flagstaff - Bílý lesk od značky s dlouholetou tradicí IMS lze získat u nás právě se slevou! Akční cena od 4 172 Kč.