Komoda Nathan 2 Bílý/Dub Flagstaff – Bílý lesk

Moderní komoda Nathan Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff - Bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu    Parametry:   124/129/36cm     V... více informací »
Komoda Nathan 2 Bílý/Dub Flagstaff - Bílý lesk
Značka: IMS
5 670 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Nathan Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff - Bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu    Parametry:   124/129/36cm     V...

Moderní komoda Nathan
Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff – Bílý lesk
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: 
 124/129/36cm
 
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Nathan bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Nathan si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
  Kvalitní a levný produkt Komoda Nathan 2 Bílý/Dub Flagstaff – Bílý lesk lze sehnat bez problémů tady na stránkách umístěný v rubrice obývací pokoj! Máme pro vás skvělé produkty z této populární rubriky za výhodné peníze! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. U nás najdete více skvělých kousků od dodavatele IMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední výrobce IMS představuje vynikající sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento kvalitní a levný produkt Komoda Nathan 2 Bílý/Dub Flagstaff - Bílý lesk od top výrobce IMS pohodlně nakoupíte v naší internetové nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 5 670 Kč.