Luxusní box spring postel Florencie 160×200, zelená Kronos

  Moderní box spring postel Florencie  Kronos je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná proti žmolkování a vyznačuje se... více informací »
Luxusní box spring postel Florencie 160x200
Značka: WSL
24 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Florencie  Kronos je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná proti žmolkování a vyznačuje se...

 

Moderní box spring postel Florencie 
Kronos je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná proti žmolkování a vyznačuje se vysokou světlostálostí
Postel je dodávána včetně matrací 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
213x212x112cm 
Ložná plocha: 160x200cm Tento unikátní kousek Luxusní box spring postel jde pořídit teď u nás umístěný v rubrice boxsprings postele. Pořiďte si další produkty ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu. V očích zákazníků populární značka WSL vám může poskytnout kvalitní sortiment. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. U nás totiž najdete další zboží od výrobce WSL. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kousek Luxusní box spring postel Florencie 160x200, zelená Kronos od této skvělé značky WSL jednoduše pořídíte právě dnes extra výhodně. Akční cena již od 24 999 Kč.