Luxusní box spring postel Florencie 180×200, šedá Monolith

  Moderní box spring postel Florencie  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je... více informací »
Luxusní box spring postel Florencie 180x200
Značka: WSL
25 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Florencie  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je...

 

Moderní box spring postel Florencie 
Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Postel je dodávána včetně matrací 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
233x212x112cm 
Ložná plocha: 180x200cm 
Unikátní a žádaný výrobek Luxusní box spring postel Florencie 180×200, šedá Monolith je k sehnání bezstarostně na našem webu v rubrice boxsprings postele. Nyní můžete koupit ostatní produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu! To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na další prověřené kousky od značky WSL. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní výrobek Luxusní box spring postel Florencie 180x200, šedá Monolith s osvědčenou značkou WSL snadno můžete získat aktuálně na webu pořád výhodně! V akci za 25 999 Kč.