Police Fumi 14

Police Fumi 14   Dekor: dub santana/šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Police Fumi 14
Značka: DLM
1 271 Kč
Ověřit dostupnost
Police Fumi 14   Dekor: dub santana/šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x...

Police Fumi 14  
Dekor: dub santana/šedá 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
110x65x22cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento akční a ve slevě produkt Police Fumi 14 máte možnost koupit jednoduše tu na stránkách v kategorii dětské poličky. Připravili jsme pro vás jiné zboží ve zmiňované rubrice snadno online! Populární dodavatel DLM vám poskytuje skvělý sortiment. Podívejte se sami.

Tento žádaný kus Police Fumi 14 od kvalitní společnosti DLM můžete nakoupit tady a teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 1 271 Kč.