Skřín Fumi 1

Skřín Fumi 1   Dekor: dub santana / šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Skřín Fumi 1
Značka: DLM
4 742 Kč
Ověřit dostupnost
Skřín Fumi 1   Dekor: dub santana / šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x...

Skřín Fumi 1  
Dekor: dub santana / šedá 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80x187x52cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Vynikající kousek Skřín Fumi 1 je k dostání také na stránkách umístěný v rubrice dětské skříně. Získejte akční produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce DLM může nabídnout vysoce kvalitní sortiment Podívejte se sami. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od výrobce DLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční výrobek Skřín Fumi 1 od populární značky DLM snadno můžete sehnat v aktuální nabídce za akční cenu! Nyní lze objednat jen za 4 742 Kč.