Kvalitní box spring postel Veluto 180×200, grafitová Monolith

Moderní box spring postel Veluto  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Kvalitní box spring postel Veluto 180x200
Značka: WSL
31 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní box spring postel Veluto  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

Moderní box spring postel Veluto 
Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Postel je dodávána včetně matrací 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
190x240x100cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Tento vynikající produkt Kvalitní box spring postel Veluto lze zakoupit snadno tady na webu zařazený v kategorii boxsprings postele! Mrkněte na unikátní kusy ve zmiňované sekci za super peníze!

Tento výjimečný kousek Kvalitní box spring postel Veluto 180x200, grafitová Monolith od spolehlivé značky WSL lze sehnat právě dnes ve výprodejové akci! Výhodně teď u nás za 31 999 Kč.