Jednodveřová skříň robin – dub craft bílý/černá

Pokud jste zastánci moderního stylu nábytku, který je zároveň sklouben s klasikou, máme pro vás kolekci Robin, ve které najdete... více informací »
Jednodveřová skříň robin - dub craft bílý/černá
Značka: LB
6 781 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Pokud jste zastánci moderního stylu nábytku, který je zároveň sklouben s klasikou, máme pro vás kolekci Robin, ve které najdete jednodveřovou skříň. Ta je vyrobena v kombinaci dřevotřískové desky a MDF desky. Úchytky jsou kovové, v černé barvě. Dekor dřeva dub craft bílý se skvěle vyjímá v kombinaci s černou barvou.

 

Jednodvéřová skříň Robin je vysoká a úzká. Její součástí jsou čtyři police, z nichž horní police se přidělává napevno a s ostatními lze pohybovat. Součástí balení je také výsuvný věšák, díky kterému můžete z policové skříně udělat skříň s tyčí na šaty. Věšák je součástí balení, avšak není nutné jej připevňovat a můžete tak mít zcela policovou skříň. Dvířka lze namontovat jak na pravé, tak na levé otevírání. Nejen designovou záležitostí jsou boční rámy, které jsou vyrobené z MDF v černé barvě a mají také funkci opěrnou. Rozměry jednodveřové skříně Robin jsou 190×60,2x35cm (v, š, h) a je dodávána v demontovaném stavu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce…