Kombinovaná komoda ciri – dub šedý/béžová

Kombinovaná komoda v oblíbeném dekoru dub šedý v kombinaci s béžovou lakovanou folií ve vysokém lesku, která je aplikovaná na... více informací »
Kombinovaná komoda ciri - dub šedý/béžová
Značka: FI
7 594 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kombinovaná komoda v oblíbeném dekoru dub šedý v kombinaci s béžovou lakovanou folií ve vysokém lesku, která je aplikovaná na čílkách dvířek a zásuvek, rozjasní každou ložnici a dodá jí velmi elegantní a luxusní vzhled. Co se týče úložného prostoru, můžeme komodu rozdělit na tři části. Levá část je stejně široká jako pravá. Obě jsou opatřeny dvířky, za kterými se skrývá vždy jedna police, dělící prostor horizontálně. Můžete si zde uložit skládané oblečení, stejně jako šanony s osobními dokumenty.

 

V prostřední části se pak může tato komoda pochlubit čtyřmi zásuvkami, do kterých bude hračkou uložit drobné svršky jako ponožky či spodní prádlo, ale také si zde můžete uschovat různé diáře, šperky, sluchátka či nabíječky. Zásuvková část je o něco užší než dveřová. Komoda je vyrobená z lamina v dekoru dub šedý, čílka jsou z MDF. Šedé plastové úchytky vám přesně padnou do ruky a jejich štíhlý tvar krásně podtrhuje celkový design celé kolekce nábytku Ciri.

 

Rozměry kombinované…