Komoda Enos TK4D modrá

Moderní komoda Enos TK4D  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: modrá Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Komoda Enos TK4D modrá
Značka: GIB
2 547 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Enos TK4D  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: modrá Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Moderní komoda Enos TK4D 
Dodáváme v dekoru dub santana 
Dodatky v dekoru: modrá
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
90x93x40cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento skvělý kus Komoda Enos TK4D modrá jde sehnat bez obtíží tu v oblíbené kategorii dětské komody. Mrkněte na oblíbené produkty z této populární sekce v akci. To však není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od dodavatele GIB. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Velmi žádaný produkt Komoda Enos TK4D modrá od známého předního výrobce GIB snadno můžete získat zde teď za super peníze! V akci za 2 547 Kč.