Luxusní kuchyně Carpos 180/240cm, krémový lesk

  Moderní kuchynská linka Carpos Korpus v dekoru: šedý  Dvířka v dekoru: MDF krém lesk  Dodáváme včetně madel  Pracovní deska není... více informací »
Luxusní kuchyně Carpos 180/240cm
Značka: STZ
11 666 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní kuchynská linka Carpos Korpus v dekoru: šedý  Dvířka v dekoru: MDF krém lesk  Dodáváme včetně madel  Pracovní deska není...

 

Moderní kuchynská linka Carpos
Korpus v dekoru: šedý 
Dvířka v dekoru: MDF krém lesk 
Dodáváme včetně madel 
Pracovní deska není součástí 
Lze zakoupit jako celou sestavu nebo i jednotlivé elementy
Madla 12mm
Cena se odvíjí dle zvolené sestavy
Nábytek je dodáván v demontu
Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče 

Cena nezahrnuje dřez 

Dodáváme v sestavě: (lze zakoupit i jednotlivé elementy níže)
180/240cm = 
Dolní skřínky: 60cm, 40cm zásuvková, 80cm dřezová 
Horní skřínky: 60cm, 40cm, 80cm, 60cm digestořová
 
 
Moderní kuchyňská linka v jednoduchém designu. Díky prostorové nenáročnosti je vhodná také do malé kuchyně. Barevné provedení v atraktivním odstínu opticky nezatěžuje prostor, naopak jej provzdušní a příjemně zútulní. Kuchyňská sestava je tvořena dolními a horními skříňkami, které poskytují dostatek úložného prostoru na nádobí i suroviny potřebné k vaření. V ceně nejsou zahrnuty vyobrazené dekorace, kuchyňské spotřebiče ani vodovodní baterie. Můžete si zvolit některou z typových sestav nebo si sestavit celou kuchynskou linku podle svých potřeb. Níže najdete nabídku jednotlivých skříněk.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Zavěšení linky si řeší zákazník individuálně. Součástí není zavěsná lišta na zed.
 
Diskontní produkt jde sehnat přímo tu na našem webu v populární kategorii kuchyně! Mrkněte na parádní produkty ve zmiňované rubrice za super cenu. Tato značka STZ pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní zboží Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od výrobce STZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Luxusní kuchyně Carpos 180/240cm, krémový lesk od našeho známého výrobce STZ jednoduše seženete u nás nyní za akční cenu! Cenově vychází na 11 666 Kč.