Postel v eko kůži Pablo 180x200cm

Moderní čalouněná postel Rošt je součástí postele Velký úložný prostor  Potah v eko kůži Madryt Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Postel v eko kůži Pablo 180x200cm
Značka: LWM
9 899 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní čalouněná postel Rošt je součástí postele Velký úložný prostor  Potah v eko kůži Madryt Parametry: (šířka x výška x...

Moderní čalouněná postel
Rošt je součástí postele
Velký úložný prostor 
Potah v eko kůži Madryt

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
195x90x223cm

 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě. Tento exkluzivní produkt Postel v eko kůži Pablo 180x200cm dostanete lehce tady na našem webu ve známé kategorii postele čalouněné. Nyní můžete najít akční produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce LWM dlouhodobě vyrábí vynikající produkty. Nové kousky každý den.

Zcela unikátní kousek Postel v eko kůži Pablo 180x200cm od této skvělé značky LWM máte možnost najít v naší nabídce za parádní cenu. V současnosti za 9 899 Kč.