Kvalitní box spring postel Norco 180x200cm, grafitová Monolith

  Moderní box spring postel Norco  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Kvalitní box spring postel Norco 180x200cm
Značka: WSL
40 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Norco  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

 

Moderní box spring postel Norco 
Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Součástí je elektrické polohování 
Postel je dodávána včetně matrací 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
188x214x106cm 
Ložná plocha: 180x200cm
  Tento skvělý produkt Kvalitní box spring postel Norco 180x200cm, grafitová můžete pořídit mimo jiné na našem webu v populární kategorii boxsprings postele. Máme pro vás zcela nové kusy ve zmíněné kategorii ve slevě!

Hodně žádaný produkt Kvalitní box spring postel Norco 180x200cm, grafitová Monolith od značky se skvělou pověstí WSL jednoduše můžete sehnat v naší online nabídce za extra cenu! Nyní pořídíte za super cenu 40 999 Kč.