Ložnice Lazio milano/krém

  Velmi moderní ložnicová sestava Obývací stěnu dodáváme v dekoru milano/krém Postel včetně latového roštu Postel nezahrnuje matraci, lze... více informací »
Ložnice Lazio milano/krém
Značka: JRK
17 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Velmi moderní ložnicová sestava Obývací stěnu dodáváme v dekoru milano/krém Postel včetně latového roštu Postel nezahrnuje matraci, lze...

 

Velmi moderní ložnicová sestava
Obývací stěnu dodáváme v dekoru milano/krém
Postel včetně latového roštu
Postel nezahrnuje matraci, lze dokoupit 
Dodáváme jako celou sestavu nebo i jednotlivé elementy 
Kompletní nabídku všech elementů naleznete v naší nabídce níže
Sestava zahrnuje elementy: 1, 8, 21, 21 a 23
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Viz. jednotlivé elementy níže
 
LOŽNICE LAZIO
Zařizujete novou ložnici? Hledáte moderní a stylový nábytek, který bude navíc praktický? Našli jste! Ložnice Lazio vám padne do oka. Ze dvou barevných variant si jistě vyberete tu pravou do vaší ložnice. Všechny vaše věci zde pohodlně najdou své místo.
 
Kvalitní postel a matrace jsou základem zdravého spánku, důležité je ovšem i prostředí, ve kterém spíte, proto jsme pro vás připravili tuto ložnici. Ložnice je velmi kvalitní a originálně vyrobená, proto vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Tato sestava je dostupná opravdu všem! Můžete zakoupit celou sestavu jako na fotografii nebo ijednotlivé elementy. Pokud si z nabídky nevyberete, nabízíme i samostatně skříně, komody, noční stolky, postele a další ložnicové doplňky. Udělejte si radost snadným nákupem ložnice za zvýhodněnou cenu!
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Ve slevě tento kus Ložnice Lazio milano/krém dostanete ještě tady na stránkách v populární rubrice ložnicové sestavy! Nyní si můžete vybrat parádní produkty ve zmíněné sekci za super cenu! Známý výrobce JRK vám představuje vynikající sortiment. Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více. Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od výrobce JRK. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento levný produkt Ložnice Lazio milano/krém s pečetí kvality od značky JRK snadno seženete momentálně v naši nabídce za extra cenu! V současnosti za 17 999 Kč.