Postel Aztec 180x200cm, abiskoash/dub lefkas

  Moderní postel Aztec Dodáváme v dekoru abiskoash/dub lefkas Nábytek je dodáván v demontu Rošt a matrace nejsou součástí postele, lze... více informací »
Postel Aztec 180x200cm
Značka: IMS
6 205 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní postel Aztec Dodáváme v dekoru abiskoash/dub lefkas Nábytek je dodáván v demontu Rošt a matrace nejsou součástí postele, lze...

 

Moderní postel Aztec
Dodáváme v dekoru abiskoash/dub lefkas
Nábytek je dodáván v demontu
Rošt a matrace nejsou součástí postele, lze dokoupit

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
191/89/211cm 
MODERNÍ LOŽNICOVÁ SESTAVA Aztec
Hledáte ložnicovou sestavu za dobrou cenu? Rádi byste své ložnici vdechli nový život? Ložnice Veronika vám jistě padne do oka. Jednoduché, stylové provedení bude úspěšně čelit módní výstřelkům a vám se vaše nová ložnice jen tak neokouká. Tento nábytek dodá vašemu pokoji svěží atmosféru. Veronika nabízí dostatek úložných ploch a dámy jistě ocení velké zrcadlo na šatní skříni. Neváhejte a udělejte si radost!
 
Kvalitní postel a matrace jsou základem zdravého spánku, důležité je ovšem i prostředí, ve kterém spíte, proto jsme pro vás připravili tuto ložnici. Ložnice je velmi kvalitní a originálně vyrobená, proto vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Tato sestava je dostupná opravdu všem! Můžete zakoupit celou sestavu jako na fotografii nebo i jednotlivé elementy. Pokud si z nabídky nevyberete, nabízíme i samostatně skříně, komody, noční stolky, postele a další ložnicové doplňky. Udělejte si radost snadným nákupem ložnice za zvýhodněnou cenu!
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Nejprodávanější produkt Postel Aztec 180x200cm, abiskoash/dub lefkas od výrobce s mnohaletou tradicí IMS jednoduše naleznete právě teď u nás extra se slevou. V současnosti za 6 205 Kč.