Komoda Xena 46 bílá/bílý lesk

Moderní komoda Xena  Dodáváme v dekoru bílá/bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu    Parametry:   90/111/42cm   V jednoduchosti je síla,... více informací »
Komoda Xena 46  bílá/bílý lesk
Značka: IMS
5 884 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Xena  Dodáváme v dekoru bílá/bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu    Parametry:   90/111/42cm   V jednoduchosti je síla,...

Moderní komoda Xena 
Dodáváme v dekoru bílá/bílý lesk
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: 
 90/111/42cm
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Xena bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Xena si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
Tento akční kousek Komoda Xena 46 lze nakoupit taky tady na našem webu v kategorii obývací pokoj! Podívejte se na unikátní výrobky ve zmíněné kategorii ve slevě.

Kvalitní a žádaný produkt Komoda Xena 46 bílá/bílý lesk od výrobce se zárukou kvality IMS jednoduše naleznete právě nyní na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Teď v akci 5 884 Kč.