Moderní obývací stěna Nathan Bílý/Dub Flagstaff – Bílý lesk

Moderní obývací stěna Nathan Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff - Bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu  Krásná obývací stěna za TOP... více informací »
Moderní obývací stěna Nathan Bílý/Dub Flagstaff - Bílý lesk
Značka: IMS
19 901 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní obývací stěna Nathan Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff - Bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu  Krásná obývací stěna za TOP...

Moderní obývací stěna Nathan
Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff – Bílý lesk
Nábytek je dodáván v demontu 
Krásná obývací stěna za TOP cenu!

 
Parametry: 
Sestava se skládá z následujících dílů:
vitrína 72/190/36cm
konferenční stůl 110/42/60cm
komoda 150/81/41cm
tv stolek 198/59/41cm
regál 35/131/25cm
police 149/30/23cm
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Nathan bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Xena si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
Kvalitní kus naleznete právě tu na našich stránkách v oblíbené rubrice obývací pokoj! Získejte skvělé produkty z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Známá značka IMS pro své zákazníky dodává špičkové produkty A to je teprve začátek.

Tento velmi žádaný produkt Moderní obývací stěna Nathan Bílý/Dub Flagstaff - Bílý lesk od této skvělé značky IMS snadno naleznete v naší aktuální nabídce se slevou. Momentálně k dispozici za 19 901 Kč.