Levná rozkládací pohovka Andrew VI, žlutá

  Moderní pohovka Andrew Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je rozkládací Parametry (šířka x výška x hloubka)  195x90x85cm  Plocha po... více informací »
Levná rozkládací pohovka Andrew VI
Značka: DBK
6 490 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní pohovka Andrew Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je rozkládací Parametry (šířka x výška x hloubka)  195x90x85cm  Plocha po...

 

Moderní pohovka Andrew
Krásná pohovka nyní v cenové akci!
Pohovka je rozkládací

Parametry (šířka x výška x hloubka) 
195x90x85cm 
Plocha po rozložení: 120x195cm 
 
 
LEVNÁ ROZKLÁDACÍ POHOVKA ANDREW VI
Nebojíte se kontrastů a barev? Andrew VI bude láskou na první pohled. Tato pohovka bude vždy vzbuzovat pozitivní emoce a stane se jedinečným kousek ve vaší domácnosti. Poslouží vám stejně dobře ve dne jako v noci. Stačí si jen vybrat tu správnou barevnou variantu do vaši místnosti a radovat se z povedené koupě!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Tento exkluzivní kus máte možnost sehnat bez obtíží tu na našem webu ve známé rubrice pohovky – 3 sedáky. Podívejte se na unikátní produkty z této oblíbené sekce za extra cenu! To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce další kousky od značky DBK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka DBK vás obohatí o vysoce kvalitní zboží

Tento velmi oblíbený produkt Levná rozkládací pohovka Andrew VI, žlutá od značky DBK seženete aktuálně za outletovou cenu! Nyní pořídíte jen za 6 490 Kč.