Botník se sedátkem POK 02 sonoma, levý

Botník Pok se sedátkem  Dodáváme v dekoru dub sonoma Nábytek je dodáván v demontu Parametry Šířka: 90cm Výška: 66cm Hloubka:... více informací »
Botník se sedátkem POK 02 sonoma
Značka: MLM
2 807 Kč
Ověřit dostupnost
Botník Pok se sedátkem  Dodáváme v dekoru dub sonoma Nábytek je dodáván v demontu Parametry Šířka: 90cm Výška: 66cm Hloubka:...

Botník Pok se sedátkem 
Dodáváme v dekoru dub sonoma
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry
Šířka: 90cm
Výška: 66cm
Hloubka: 30cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Ve slevě produkt získáte prostě tady a teď na našem webu v oblíbené sekci botníky! Nyní můžete získat parádní zboží ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete další skvělé zboží od značky MLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel MLM vás obohatí o vynikající zboží. A to je teprve začátek.

Tento nejprodávanější výrobek Botník se sedátkem POK 02 sonoma, levý od značky s dlouholetou historií MLM máte možnost sehnat tady ve výprodejové akci. Nabídky již od 2 807 Kč.