Ložnice ofélie i – bílá

Ložnice Ofélie I je jasný zástupce neoklasiky. Elegantní obdélníkové tvary orámované vyřezávanými římsami, pilastry a sokly... více informací »
Ložnice ofélie i - bílá
Značka: LB
44 089 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Ložnice Ofélie I je jasný zástupce neoklasiky. Elegantní obdélníkové tvary orámované vyřezávanými římsami, pilastry a sokly vytvářejí vynikající a ušlechtilý celek. Rámovaná čela s vyřezávanými vzory jsou harmonicky kombinována s elegantními kovovými držadly. Hlavní ozdobou ložnice je luxusní čelo postele a elegantní závěsné zrcadlo s volumetrickým stylizovaným ornamentem. Modulární prvky do ložnice spojují funkčnost a pohodlí a snadno vytvářejí požadované prostředí ložnice.

 

Postel s ortopedickým roštem Ofélie zaujme čestné místo ve vaší ložnici. Její dominantou je luxusní čelo s ornamentem a polstrovanou částí potaženou bílou umělou kůží. Čelo je z polyuretanové pěny, která umožňuje vytvoření ladných křivek dekoru, a desky široké 1,6cm z lamina s polstrováním. Velikost lůžka je 160x200cm (š, d). Instalační výška matrace je 30cm. Součástí postele je ortopedický rošt. Postel je nesena čelem a laminovanou deskou pod postelí, pro podpoření elegance jsou přidány dvě dekorativní…