Luxusní dětský pokoj margaret – alabastr/zelená

Rádi při výletech zavítáte na návštěvu historických památek? Možná právě tam vaše dítě propadlo kouzlu zámeckého... více informací »
Luxusní dětský pokoj margaret - alabastr/zelená
Značka: LB
65 080 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Rádi při výletech zavítáte na návštěvu historických památek? Možná právě tam vaše dítě propadlo kouzlu zámeckého nábytku, který je charakteristický elegancí, noblesou a luxusním zdobením. Pokud sní o tom, že si nábytek v zámeckém stylu pořídíte k vám domů, nyní máte příležitost. V dětském pokoji zařízeném nábytkem Margaret si bude vaše dcera připadat jako moderní šlechtična. Na nábytek je použita krémová barva ve spojení s krásnou světle zelenkavou. Výrazné zdobení, tvarování a úchytky ve tvaru kvítek dodávají nábytku vyšší eleganci. Nábytek stojí na zajímavě tvarovaných nožkách, které zajišťují snadný přístup při uklízení. Pokoj se skládá z dětské postele, dvou nočních stolků, čtyřdveřové šatní skříně, komody, závěsného zrcadla a stojacího zrcadla.

 

Vysoké čalouněné čelo je dominantním rysem dětské postele a je zdobeno prošíváním a knoflíky. Nechybí výrazné zdobení v podobě květin. O čelo se může dítě pohodlně opřít při čtení knih, sledování televize nebo procházení…