Luxusní ložnice ciri – dub šedý/béžová

V luxusní ložnici Ciri naleznete úžasné spojení elegantních prvků v oblíbeném dekoru dub šedý, který se naprosto dokonale... více informací »
Luxusní ložnice ciri - dub šedý/béžová
Značka: FI
41 721 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

V luxusní ložnici Ciri naleznete úžasné spojení elegantních prvků v oblíbeném dekoru dub šedý, který se naprosto dokonale spojuje s vysokým leskem čelních ploch nábytku v béžovém odstínu. Nábytek je vyrobený z lamina v kombinaci s MDF. Velmi oceníte snadnou údržbu a odolnost materiálu. Krásná pětidvéřová šatní skříň se zrcadlem je obohacena o ozdobnou lištu s LED osvětlením. Spolu s kombinovanou komodou a nočními stolky zajišťuje skutečně dostatečný úložný prostor. V případě potřeby můžete nahradit visí plochu skříně policemi, jejichž nabídku nalezne níže v souvisejících produktech.

 

Pohodlná postel s čelem v šedé barvě imitující vzhled broušené kůže přímo láká k ulehnutí. Postel je dodávaná bez roštu a matrace. Pro tuto postel bychom vám doporučili použití dvou kusů roštů 80x200cm a taktéž dvou kusů matrací o rozměrech 80x200cm, které taktéž naleznete v souvisejících produktech níže. Zrcadlo a dekorace nejsou součástí sestavy. Po rozkliknutí jednotlivých položek v seznamu,…