Luxusní box spring postel Diana 180×200, černá Malmo

  Moderní box spring postel Diana  Postel je dodávána včetně matrací  Luxusní provedení v kombinaci s masivním dubovým dřevem  Topper... více informací »
Luxusní box spring postel Diana 180x200
Značka: WSL
34 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Diana  Postel je dodávána včetně matrací  Luxusní provedení v kombinaci s masivním dubovým dřevem  Topper...

 

Moderní box spring postel Diana 
Postel je dodávána včetně matrací 
Luxusní provedení v kombinaci s masivním dubovým dřevem 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
188x214x114cm 
Ložná plocha: 180x200cm
 Velmi oblíbený produkt jde koupit jednoduše tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii boxsprings postele! Nyní můžete získat nové produkty z této oblíbené sekce za super ceny! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás najdete další produkty od dodavatele WSL. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Designový kousek Luxusní box spring postel Diana 180x200, černá Malmo od přední společnosti WSL lze pořídit u nás teď za super cenu! Cenově vychází na 34 999 Kč.