Nástěnná police Mates, bílá

Krásný dětský nábytek Mates Dodáváme v dekoru bílá      Nástěnná police z kolekce Marie je vhodná do každého dětského pokoje i pracovny.... více informací »
Nástěnná police  Mates
Značka: PIN
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Krásný dětský nábytek Mates Dodáváme v dekoru bílá      Nástěnná police z kolekce Marie je vhodná do každého dětského pokoje i pracovny....

Krásný dětský nábytek Mates
Dodáváme v dekoru bílá     

Nástěnná police z kolekce Marie je vhodná do každého dětského pokoje i pracovny. Vkusně doplní psací stůl Marie, můžete ji použít také samostatně.

Maximální zatížení police je 5 kg

 
Kolekce moderního nábytku pro děti a mládež, velký výběr nábytku umožní libovolné uspořádání, kdykoli můžete dokoupit další kusy podle potřeb a věku dítěte

kolekce Mates se vyznačuje trvanlivostí a univerzální stylistikou, díky jednoduché přestavbě nábytku z předškolní na školní věk bude dětem sloužit mnoho let

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
92/20/17,8cm
 
Materiál

korpusy lakovaná dřevovláknitá MDF deska
rošt borovicový masiv
vnitřní prvky – laminovaná deska
systém měkkého zavírání zásuvek a dveří – Soft Close

 

 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 

Unikátní a žádaný produkt Nástěnná police Mates, bílá od kvalitního výrobce PIN pohodlně nakoupíte online skutečně levně! Ceny již od 1 799 Kč.