Matrace odette – 90 x 190 cm

Pokud v nabídce nenajdete Váš rozměr prosím zavolejte na číslo 727 897 211. Sendvičová matrace Odette - dvě tuhosti Matrace Odette... více informací »
Matrace odette - 90 x 170 cm
Značka: GR
3 340 Kč6 680 Kč Sleva -50%
Ověřit dostupnost
Pokud v nabídce nenajdete Váš rozměr prosím zavolejte na číslo 727 897 211. Sendvičová matrace Odette - dvě tuhosti Matrace Odette...

Pokud v nabídce nenajdete Váš rozměr prosím zavolejte na číslo 727 897 211.

Sendvičová matrace Odette – dvě tuhosti

Matrace Odette je nejprodávanější matrací v našich kamenných prodejnách. ČESKÝ VÝROBEK

Sendvičová matrace Odette je vyrobena z vysoce kvalitních značkových německých pěn EuroFoam® a Carpenter® dosahující vlastností studených pěn. Matraci tvoří dvě profilované desky z kvalitní vysoceelastické sedmizónové pěny o vyšší objemové hmotnosti a s různou tuhostí. Možnost volby tuhosti matrace je velkou výhodou do manželských postelí, kde výška obou matrací musí být stejná, ale každý z partnerů může pouhým otočením matrace zvolit stranu, která mu více vyhovuje. Ženy většinou preverují měkčí stranu matrace, zatímco muži jsou těžší a více jim vyhovuje tužší strana. Možnost výběru tuhosti ložné plochy mezi měkčí a tužší také minimalizuje riziko špatné volby matrace. Matrace Odette je vhodná i pro děti.

Díky sendvičové konstrukci si matrace Odette zachovává vynikajicí…

Zcela unikátní produkt Matrace odette - 90 x 190 cm od známé kvalitní značky GR naleznete zde teď právě ve výprodejové akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 3 340 Kč.