Luxusní rohová sedačka Corro mini, šedá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Luxusní sedací souprava Corro nyní u nás se slevou!  Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová... více informací »
Luxusní rohová sedačka Corro mini
Značka: WSL
31 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Luxusní sedací souprava Corro nyní u nás se slevou!  Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová...

 

Luxusní sedací souprava Corro nyní u nás se slevou! 
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Elektronicky posuvné sedáky pro extra hluboké sezení/ležení 
Polohovatelné záhlavníky 
Sedačku dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Vysoká opěradla zajištují pohodlné sezení
Kvalitní a stabilní dřevená konstrukce
Zadní částo očalouněna originálním potahem jako korpus sedačky 
Díky tomu je možné sedací soupravu umístit i do volného prostoru 

 
Rozměry: 
276x178cm
Plocha po rozložení: nerozkládací 
 
 
Kvalitní a levný produkt Luxusní rohová sedačka Corro mini, šedá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh je dostupný ještě na našem webu v oblíbené sekci sedačky rohové! Připravili jsme pro vás ještě další zboží ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny.

Hodně žádaný produkt Luxusní rohová sedačka Corro mini, šedá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh od společnosti s úžasnou pověstí WSL jednoduše můžete sehnat tady opravdu výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 31 999 Kč.