Moderní televizní stolek Itálie 150 , bílá/bílý lesk

Moderní TV stolek v provedení Lesk Korpus: 16 mm silná matná laminovaná deska Nábytek má ABS 0,45mm hrany, a je opatřen tichým... více informací »
Moderní televizní stolek Itálie 150
Značka: CAM
5 299 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní TV stolek v provedení Lesk Korpus: 16 mm silná matná laminovaná deska Nábytek má ABS 0,45mm hrany, a je opatřen tichým...

Moderní TV stolek v provedení Lesk
Korpus: 16 mm silná matná laminovaná deska
Nábytek má ABS 0,45mm hrany, a je opatřen tichým dovíráním

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
52x150x42cm
Moderní TV skříňka Itálie se vyznačuje dobrým designem. Díky módním barvám a charakteristicky frézovaným čelům, nábytek zapadá do nejnovějších trendů interiérového designu. Roli podstavce pro TV stolek hrají štíhlé nohy. Jejich mírně protáhlý tvar působí dojmem lehkosti a z praktického hlediska umožňuje i udržování čistoty pod nábytkem.
Prostor uvnitř komody TV Itálie je rozdělen do několika zón. Díly s plnou přední částí poskytují možnost diskrétně skrýt uložené hry, filmy a elektroniku. Na druhé straně je otevřený prostot, který je skvělým místem pro TV příslušenství.
O této poloze čel si rozhodujete sami při montáži. Je to také skvělá volba pro ty, kteří rádi čas od času dělají drobné změny ve svém okolí.
 
 
Tento kvalitní a žádaný produkt Moderní televizní stolek Itálie 150 , bílá/bílý lesk je k sehnání již dnes na našem webu umístěný v kategorii tv stolky. Nyní najdete ještě další kousky z této populární kategorie snadno online! Dodavatel CAM pro vás připravuje top výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. To však není vše, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás více produktů od značky CAM. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Moderní televizní stolek Itálie 150 , bílá/bílý lesk od dodavatele kvalitních produktů CAM pohodlně nakoupíte právě pořád výhodně. Teď za akční cenu 5 299 Kč.