Moderní rohová sedačka Kansas, žlutá Omega Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ... více informací »
Moderní rohová sedačka Kansas
Značka: ELT
28 599 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ...

  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Sedačka v potahu žinilka Omega  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru Součástí je polohování záhlavníků    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
265x197x95cm 
Plocha po rozložení: 190x125cm      Tento kvalitní a žádaný produkt Moderní rohová sedačka Kansas, žlutá Omega Roh: Orientace rohu Pravý roh naleznete bez problémů tu na našich stránkách v oblíbené kategorii obývací pokoj! Najděte si ještě další produkty z této rubriky za internetové ceny! To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od značky ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Moderní rohová sedačka Kansas, žlutá Omega Roh: Orientace rohu Pravý roh od populární značky ELT jednoduše můžete získat aktuálně na našich stránkách v bezva akci. Za bezkonkureční cenu 28 599 Kč.