Moderní rohová sedací souprava Benano maxi – AKCE Roh: Orientace rohu Pravý roh

Kvalitní sedací souprava Benano nyní se slevou  Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru  Návštěvu potěší možnost přespat a... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Benano maxi - AKCE Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: MSF
43 053 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní sedací souprava Benano nyní se slevou  Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru  Návštěvu potěší možnost přespat a...

Kvalitní sedací souprava Benano nyní se slevou  Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru  Návštěvu potěší možnost přespat a vás snadné rozkládání  Cena je platná pro potah jako na fotografii  Kvalitní žinilkový potah Faro  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  Moderní a nadčasový design Pohodlné polohovací záhlavníky jsou v ceně sedačky  Rozměry: 
340x236x178cm 
Výška: 93-103cm  
Plocha pro spaní: 265x128cm    VÍCE POTAHŮ NA VÝBĚR V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH – v e-shopu je pouze omezená nabídka potahů. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a vybírejte z větší nabídky potahů. 
Oblíbený a akční produkt Moderní rohová sedací souprava Benano maxi – najdete nyní tu v populární rubrice obývací pokoj. Vyberte si ještě jiné produkty z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu. Tento diskontní výrobek Moderní rohová sedací souprava Benano maxi – jde získat také tu na webu v oblíbené rubrice obývací pokoj. Nyní můžete koupit jiné výrobky ve zmíněné sekci za super ceny! Věhlasný dodavatel MSF vám může poskytnout skvělé zboží A tady je důkaz. U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od značky MSF. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční výrobek Moderní rohová sedací souprava Benano maxi - AKCE Roh: Orientace rohu Pravý roh od společnosti MSF lze pořídit v naší online nabídce za skvělou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 43 053 Kč.