Moderní rohová sedačka Kansas, černá Velvet Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Moderní rohová sedačka Kansas
Značka: ELT
29 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní...

  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Sedačka v potahu žinilka Velvet  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru Součástí je polohování záhlavníků    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
265x197x95cm 
Plocha po rozložení: 190x125cm     Tento žádaný výrobek Moderní rohová sedačka Kansas, černá Velvet Roh: Orientace rohu Levý naleznete bez obtíží tady a teď na našich stránkách v sekci obývací pokoj. Vyberte si ještě jiné produkty z této rubriky za internetové ceny.
Tento kvalitní a žádaný produkt máte možnost nakoupit v pohodě u nás v oblíbené rubrice obývací pokoj. Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice snadno online. Přední výrobce ELT pro vás připravuje skvělý sortiment Vždyť to vidíte sami.

Unikátní výrobek Moderní rohová sedačka Kansas, černá Velvet Roh: Orientace rohu Levý roh od značky s dlouholetou historií ELT je k získání zde nyní skutečně levně! Nyní zakoupíte za 29 499 Kč.