Moderní rohová sedačka Kansas, šedá Savana Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ... více informací »
Moderní rohová sedačka Kansas
Značka: ELT
27 799 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ...

  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Sedačka v potahu režná látka Savana  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru Součástí je polohování záhlavníků    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
265x197x95cm 
Plocha po rozložení: 190x125cm      Často hledaný produkt je dostupný nyní tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii obývací pokoj! Nyní můžete koupit ještě ostatní kousky ve zmíněné rubrice ve výhodné akci. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také další vybrané produkty značky ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel ELT vám představuje top výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento akční a ve slevě výrobek Moderní rohová sedačka Kansas, šedá Savana Roh: Orientace rohu Levý roh od dodavatele se skvělou pověstí ELT je k dostání na našich stránkách teď za výhodné peníze! Aktuálně v akci za 27 799 Kč.