Moderní rohová sedačka Kansas, šedá Savana Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ... více informací »
Moderní rohová sedačka Kansas
Značka: ELT
27 799 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ...

  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Sedačka v potahu režná látka Savana  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru Součástí je polohování záhlavníků    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
265x197x95cm 
Plocha po rozložení: 190x125cm      Akční a ve slevě výrobek Moderní rohová sedačka Kansas, šedá Savana Roh: Orientace rohu Pravý roh lze nakoupit bezprostředně tu v oblíbené sekci obývací pokoj. Mrkněte na parádní produkty z této populární sekce za báječnou cenu. To není všechno, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na další kvalitní kousky značky ELT. Najdete je níže na této stránce. Populární dodavatel ELT má špičkové zboží. Nové kousky každý den. Hodně oblíbený produkt Moderní rohová sedačka Kansas, šedá Savana Roh: Orientace rohu je k dispozici ještě tady a teď na našem webu v populární sekci obývací pokoj! Získejte akční produkty z této populární sekce na pár kliknutí.

Tento výjimečný výrobek Moderní rohová sedačka Kansas, šedá Savana Roh: Orientace rohu Pravý roh od top výrobce ELT pohodlně pořídíte zde nyní ve výprodejové akci. Nyní můžete mít za 27 799 Kč.