Moderní sedací souprava Orbita, artisan/bílá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Rohová sedací souprava Orbita nyní se slevou  Moderní design a pohodlí, to je sedačka Orbita  Akční cena je platná pro potah... více informací »
Moderní sedací souprava Orbita
Značka: GIB
21 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Rohová sedací souprava Orbita nyní se slevou  Moderní design a pohodlí, to je sedačka Orbita  Akční cena je platná pro potah...

  Rohová sedací souprava Orbita nyní se slevou  Moderní design a pohodlí, to je sedačka Orbita  Akční cena je platná pro potah na hlavní fotografii (eko-kůže Soft)  Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Záda jsou očalouněny originálním potahem jako korpus  Díky tomu je možné sedačku umístit i do volného prostoru  Velké polštáře pro pohodlné sezení Kvalitní a stabilní dřevěná konstrukce Pružinová jádro + HR pěna  Parametry: 
235x212x85cm 
Spaní: nerozkládací     Tento velmi oblíbený produkt je k dostání prostě tady na webu v populární sekci obývací pokoj! Nyní pořídíte zlevněné produkty z této známé kategorie za outletovou cenu!

Designový produkt Moderní sedací souprava Orbita, artisan/bílá Roh: Orientace rohu Pravý roh můžete pořídit bezprostředně tu na stránkách ve známé sekci obývací pokoj. Nyní získáte kvalitní produkty z této kategorie za rozumné peníze.

Akční a ve slevě výrobek Moderní sedací souprava Orbita, artisan/bílá Roh: Orientace rohu Pravý roh od výrobce se skvělou pověstí GIB je k dispozici právě dnes v bezva akci! Stojí teď u nás 21 999 Kč.