Moderní sedací souprava Orbita, monastery/bílá Roh: Orientace rohu Levý roh

  Rohová sedací souprava Orbita nyní se slevou  Moderní design a pohodlí, to je sedačka Orbita  Akční cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Moderní sedací souprava Orbita
Značka: GIB
21 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Rohová sedací souprava Orbita nyní se slevou  Moderní design a pohodlí, to je sedačka Orbita  Akční cena je platná pro potah na hlavní...

  Rohová sedací souprava Orbita nyní se slevou  Moderní design a pohodlí, to je sedačka Orbita  Akční cena je platná pro potah na hlavní fotografii (eko-kůže Soft)  Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Záda jsou očalouněny originálním potahem jako korpus  Díky tomu je možné sedačku umístit i do volného prostoru  Velké polštáře pro pohodlné sezení Kvalitní a stabilní dřevěná konstrukce Pružinová jádro + HR pěna  Parametry: 
235x212x85cm 
Spaní: nerozkládací     
Žádaný výrobek máte možnost nakoupit rovněž tady u nás v oblíbené rubrice obývací pokoj! Nyní můžete koupit akční produkty ve zmíněné kategorii snadno online. Oblíbená značka GIB má velmi kvalitní produkty. Přesvědčte se sami! To ale není vše, u nás nabízíme více! U nás najdete další kvalitní produkty značky GIB. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Designový produkt Moderní sedací souprava Orbita, lze nakoupit zrovna tu na stránkách v populární kategorii obývací pokoj! Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci.

Designový výrobek Moderní sedací souprava Orbita, monastery/bílá Roh: Orientace rohu Levý roh pocházející od značky GIB lze nakoupit aktuálně téměř zdarma! Teď za akční cenu 21 999 Kč.