Dětský pokoj Enos B modrá

Krásný pokoj pro holky (růžová) nebo pro kluky (modrá nebo zelená) Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v dekoru dub santana Dodatky v... více informací »
Dětský pokoj Enos B modrá
Značka: GIB
9 265 Kč
Ověřit dostupnost
Krásný pokoj pro holky (růžová) nebo pro kluky (modrá nebo zelená) Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v dekoru dub santana Dodatky v...

Krásný pokoj pro holky (růžová) nebo pro kluky (modrá nebo zelená)
Moderně pojatý design dětského pokoje
Dodáváme v dekoru dub santana
Dodatky v dekoru: modrá, růžová nebo zelená
Lze zakoupit celou sestavu jako na fotografii nebo i jednotlivé elementy
Kompletní nabídku všech elementů naleznete níže
Sestava zahrnuje: regál, komoda, PC stůl a police
Mnoho úložného a odkládacího pokoje
Udělejte radost svým dětem a pořidte mu dětský pokoj snů
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
regál: 80/193/40 cm
komoda: 90/93/40 cm
psací stůl: 100/76/50 cm
police: 100/50/23 cm
 
DĚTSKÝ POKOJ ENOS B
Chtěli byste vašemu dítku dopřát kouzelný pokojíček, ve kterém se mu bude báječně vyrůstat? Sestava Enos byla vytvořena tak, aby co nejlépe vyhovovala potřebám našich malých klientů. Je hravá, moderní a vašim dětem bude skvěle sloužit mnoho let. Pro holky se nabízí růžová, pro kluky modrá a do smíšených pokojíčků zelená varianta. Příjemný vzhled a zajímavé detaily to je Enos.
 
Každý výrobek v naší nabídce je vyráběn tak, aby dětem co nejlépe sloužil a vyhovoval. Je nám jasné, že při hraní děti na bezpečnost nemyslí – proto na ni myslíme u výroby dětského nábytku. Výrobky, které nabízíme, splňují ty nejpřísnější zákony a standardy. U nás můžete dětem splnit všechna jejich přání a vytvořit jim ten nejkrásnější dětský pokoj, kde budou trávit spoustu zábavných chvil, ale také si zde budou plnit své školní povinnosti. Ve všech sestavách najdete postele, psací stoly, komody, skříně a mnoho dalšího nábytku. Můžete si pořídit celou vzorovou sestavu nebo popustit uzdu své fantazii a vytvořit svým dětem jedinečný dětský pokoj! Myslete na své děti a dopřejte jim pohodlné, kvalitní a zábavné prostředí.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.  Tento exkluzivní kus jde sehnat právě zde tady na stránkách v oblíbené sekci dětské pokoje! Získejte nové produkty ve zmiňované sekci v bezva akci. To ale není vše, nebojte, máme toho více. Mrkněte na více kvalitních produktů od výrobce GIB. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významná značka GIB dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Hodně žádaný výrobek Dětský pokoj Enos B modrá od společnosti s předním postavením na trhu GIB jednoduše získáte na našich stránkách nyní napořád výhodně! Aktuálně v akci za 9 265 Kč.